Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Tvorba zahrad

Provádíme návrhy a realizace zahrad a dalších ploch zeleně včetně veřejných prostranství, parčíků a parků. Této činnosti se věnujeme od roku 2012. Snažíme se vždy najít to nejlepší řešení, skloubit Vaše požadavky s nároky rostlin a podmínkami stanoviště

Kontakt na tvorbu zahrad:

Tvorba zahrad

Ing. Jiří Hrabík
Tel.: 721 519 543
Email: Jiri@hrabik.eu

IČ: 87131404

 

realizace

 

 

 

 

 

 

 

 

Varianty služeb

1. Pomoc s umístěním rostlin v zahradě

Jednoduchá varianta bez projektu, kdy Vám vybereme rostliny na Vaši zahradu (buď podle fotografií nebo po osobní návštěvě zahrady). Ty Vám poté dovezeme a rozestavíme na místa, kam přijdou zasadit. Při této variantě platíte pouze za dopravu a rostliny.

2. Projekt a umístění rostlin v zahradě

Podobná varianta jako první. V tomto případě Vám uděláme návrh (půdorys, vizualizace nebo vizualizace do fotografií). Po odsouhlasení návrhu Vám rostliny přivezeme a umístíme na místa k výsadbě. Platíte projekt, dopravu a rostliny.

3. Kompletní realizace bez projektu

Ano i to je možné. Pokud k nám máte dostatečnou důvěru, nemusíte ani utrácet za návrh zahrady. Při této variantě je vhodné domluvit si finanční strop, do kterého by se měla realizace vejít.

4. Projekt a kompletní realizace zahrady

Klasická varianta, kdy Vám vytvoříme návrh, po jeho schválení naceníme realizaci a poté zahradu kompletně zrealizujeme.

Vybrané projekty

Pokud máte zájem o realizaci zahrady nebo o údržbu již osázených ploch, kontaktujte ing. Jiřího Hrabíka mailem nebo telefonicky. Viz konztakty.

Děkujeme.

 

 

Working...